Aparat de cafea Philips EP2225/10, Negru
cod produs
852161
Putere consumată
1500 W
Tipul de cafea
Cafea macinata, Cafea boabe
Presiune pompa
15 bar
Capacitate rezervor apa
1.8 L
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Philips |
| Model | EP2225/10 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tipul aparatului de cafea | Aparat de cafea |
| Putere consumată | 1500 W |
| Tip de încălzire | Termobloc |
| Tipul de cafea | Cafea macinata, Cafea boabe |
| Presiune pompa | 15 bar |
Capacitate
| Capacitatea rezervorului pentru boabe | 275 g |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 L |
Râșnița de cafea
| Reglarea gradului de măcinare | Da |
| Numărul gradelor de măcinare | 12 |
Funcţii
| Tip control | Electronic senzor |
| Afișaj | Da |
| Tipul aparatului cappuccino | Manual |
| Pregătirea simultană a două căni | Da |
| Dozator apă caldă | Da |
| Curățare automată | Da |
Rețete de băuturi
| Espresso | Da |
| Cappuccino | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Metal, Plastic |
Dimensiuni și greutate
| Lăţime | 24.6 cm |
| Înălţime | 37.1 cm |
| Adâncime | 43.3 cm |
| Greutate | 7.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 999
lei
574
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |