Aparat de cafea Polaris PACM2055AC, Gri
cod produs
852145
Putere consumată
1450 W
Tipul de cafea
Cafea macinata, Cafea boabe
Presiune pompa
20 bar
Capacitate rezervor apa
1.8 L
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Polaris |
| Model | PACM2055AC |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Oțel Inoxidabil/Negru |
| Tipul aparatului de cafea | Aparat de cafea |
| Putere consumată | 1450 W |
| Tipul de cafea | Cafea macinata, Cafea boabe |
| Presiune pompa | 20 bar |
Capacitate
| Capacitatea rezervorului pentru boabe | 250 g |
| Capacitate compartiment cafea | 12 g |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 L |
| Capacitate recipient reziduuri (porții) | 10 |
Funcţii
| Tip control | Electronic senzor |
| Afișaj | Da |
| Tipul aparatului cappuccino | Automat |
| Pregătirea simultană a două căni | Da |
| Inălțime ajustabilă a duzei de cafea | Da |
Rețete de băuturi
| Număr Programe Automate | 5 |
| Espresso | Da |
| Caffe Latte | Da |
| Cappuccino | Da |
Dimensiuni și greutate
| Lăţime | 24 cm |
| Înălţime | 46 cm |
| Adâncime | 34 cm |
| Greutate | 9.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 999
lei
402
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |