Aparat pentru sandwich multifunctional Gorenje SM703GCG, 700 W, Argintiu
cod produs
852135
Tip
Aparat pentru sandwich multifunctional
Consum de energie
700 W
Capacitate porții
2
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | SM703GCG |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Tip | Aparat pentru sandwich multifunctional |
| Consum de energie | 700 W |
| Capacitate porții | 2 |
| Виды панелей | vafe, sandwich-uri, grătar |
| Indicator funcționare | Da |
| Plăci detașabile | Da |
| Suprafață Anti-aderentă | Da |
| Set | 3 panouri detașabile: pentru sandvișuri, pentru vafe, grătar |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 9.5 cm |
| Lăţime | 23.1 cm |
| Adâncime | 23.5 cm |
| Greutate | 2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
599
lei
34
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |