Aparat pentru sandwich Gorenje SM701GCB, 770 W, Negru
cod produs
852134
Tip
Aparat pentru sandwich
Consum de energie
770 W
Capacitate porții
2
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | SM701GCB |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Aparat pentru sandwich |
| Consum de energie | 770 W |
| Capacitate porții | 2 |
| Виды панелей | pentru sandwich-uri |
| Indicator funcționare | Da |
| Suprafață Anti-aderentă | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 9.5 cm |
| Lăţime | 22.8 cm |
| Adâncime | 22.7 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
499
lei
409
lei
29
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |