Râşniţă de cafea Gorenje SMK150SB, Negru
cod produs
852119
Modul de macinare
Cuțit rotativ
Consum de energie
150 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | SMK150SB |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Râșniță de cafea |
| Modul de macinare | Cuțit rotativ |
| Consum de energie | 150 W |
| Material lama | Oțel inoxidabil |
| Materialul carcasei | Metal, Plastic |
Funcții
| Tip control | Mecanic |
| Protecție împotriva supraîncălzirii | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lungime cablu alimentare | 0.7 m |
| Înălţime | 14.8 cm |
| Adâncime | 9 cm |
| Lăţime | 9 cm |
| Greutate | 0.5 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
499
lei
28
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |