Storcător de fructe și legume Tefal ZE370138, 350 W, Alb
cod produs
850740
Tip storcător
Centrifugal
Consum de energie
350 W
Rezervor de suc
0.95 ml
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | ZE370138 |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Storcător de fructe și legume |
| Tip storcător | Centrifugal |
| Consum de energie | 350 W |
| Trepte de viteze | 2 |
| Material carcasă | Plastic |
| Recipient suc | Cupă externă |
| Rezervor de suc | 0.95 ml |
| Rezervor de pulpa | 0.5 ml |
Caracteristici
| Sistem anti-picurare | Da |
| Ejectie automată a pulpei | Da |
| Set | Rezervor pentru pulpa, Capac, Împingător, Filtru |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 26 cm |
| Lăţime | 17 cm |
| Lungime | 29.5 cm |
| Greutate | 1.25 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 399
lei
80
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |