Robot de bucătărie Electrolux E6KM1-8BPT, 1200 W, Negru
код товара
850672
Tip
Robot de bucătărie
Putere
1200 W
Capacitate bol
6 l
Trepte de viteze
10
Mod impuls
Da
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Electrolux |
| Model | E6KM1-8BPT |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 1200 W |
Design
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Capacitate bol | 6 l |
| Material picior si cutite | Oțel inoxidabil |
| Material bol | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă | Metal, Plastic |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 10 |
| Tip control | Mecanice rotative |
| Mod impuls | Da |
Funcții
| Mixare planetară | Da |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Greutate | 12.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
8 699
лей
497
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |