Robot de bucătărie Electrolux E5KM1-6GBP, 1200 W, Negru
cod produs
850668
Tip
Robot de bucătărie
Putere
1200 W
Capacitate bol
5 l
Trepte de viteze
6
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Electrolux |
| Model | E5KM1-6GBP |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 1200 W |
Design
| Capacitate bol | 5 l |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 6 |
| Tip control | Mecanice rotative |
Funcții
| Set | Cârlig pentru aluat, mașină de tocat carne, accesoriu de amestecare |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Adâncime | 38 cm |
| Înălţime | 33 cm |
| Lăţime | 24.5 cm |
| Greutate | 8.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 799
lei
388
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |