Robot de bucătărie Ardesto KMCH-K1500SS, 1500 W, Argintiu
cod produs
850664
Tip
Robot de bucătărie
Putere
1500 W
Capacitate bol
6 l
Trepte de viteze
6
Mod impuls
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ardesto |
| Model | KMCH-K1500SS |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 1500 W |
Design
| Indicaţie | Embleme cu iluminare din spate |
| Capacitate bol | 6 l |
| Material picior si cutite | Oțel inoxidabil |
| Material bol | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă | Aluminiu |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 6 |
| Tip control | Mecanice rotative |
| Mod impuls | Da |
Funcții
| Set | Storcător de citrice, Răzătoare/tocător |
| Tocator | Da |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Adâncime | 54 cm |
| Înălţime | 40 cm |
| Lăţime | 29 cm |
| Greutate | 11 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 699
lei
325
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |