Robot de bucătărie Polaris PKM1206, 1200 W, Negru/Argintiu
cod produs
850659
Tip
Robot de bucătărie
Putere
1200 W
Capacitate bol
5 l
Trepte de viteze
6
Mod impuls
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Polaris |
| Model | PKM1206 |
| Nuanță culoare | Negru/Argintiu |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 1200 W |
Design
| Capacitate bol | 5 l |
| Material bol | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă | Plastic |
| Lungimea cablului | 1.3 m |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 6 |
| Tip control | Mecanic |
| Mod impuls | Da |
Funcții
| Set | ¶Cârlig de aluat, tel, accesoriu de amestecare, mașină de tocat carne cu 3 discuri (3, 5 și 7 mm), 2 duze, blender, tăietor de legume, 4 răzătoare |
| Mixare planetară | Da |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Greutate | 7.65 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 199
lei
240
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |