Robot de bucătărie Electrolux E6KM1-4OWT, 1200 W, Alb
cod produs
850650
Tip
Robot de bucătărie
Putere
1200 W
Capacitate bol
6 l
Trepte de viteze
10
Mod impuls
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Electrolux |
| Model | E6KM1-4OWT |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 1200 W |
Design
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Capacitate bol | 6 l |
| Material picior si cutite | Oțel inoxidabil |
| Material bol | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă | Metal, Plastic |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 10 |
| Tip control | Mecanice rotative |
| Mod impuls | Da |
Funcții
| Mixare planetară | Da |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Greutate | 9.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 999
lei
399
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |