Maşină de tocat carne Gorenje MG2202XE, 2200 W, Oțel inoxidabil
cod produs
850603
Мощность
2200 W
Productivitate
2.2 kg/min.
Reverse
Da
Număr site tocare carne
2 buc.
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | MG2202XE |
| Nuanță culoare | Oțel inoxidabil |
| Tip | Mașină de tocat carne |
| Мощность | 2200 W |
| Productivitate | 2.2 kg/min. |
| Reverse | Da |
| Material carcasă | Metal, Plastic |
Duze
| Număr site tocare carne | 2 buc. |
| Accesoriu pentru cârnați | Da |
Caracteristici
| Lungimea cablului | 1.3 m |
| Protecție la suprasarcină | Da |
Parametrii fizici
| Adâncime | 20 cm |
| Lăţime | 30.6 cm |
| Înălţime | 29 cm |
| Greutate | 4.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 799
lei
160
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |