Plită incorporabilă mixtă Gorenje GCI691BSC, Negru
cod produs
850563
Tip plită
Plită incorporabilă mixtă
Materialul suprafeței de lucru
Vitroceramică
Aprindere electrică
Da
Gaz-control
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | GCI691BSC |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip plită | Plită incorporabilă mixtă |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Numărul total zone de gătire / zone încălzire | 4 |
| Tip zone încălzire electrică | Inducție |
| Materialul suprafeței de lucru | Vitroceramică |
| Material gratare | Fontă |
Control și Indicație
| Indicaţie | Da |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Reglarea puterii | Pe corp |
Putere
| Consum de energie | 4.4 kWh |
Caracteristici
| Aprindere electrică | Da |
Siguranță
| Blocare pentru copii | Da |
| Oprire de siguranță | Da |
| Gaz-control | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 12 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Lățimea nișei | 56 cm |
| Adâncimea nișei | 49 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 999
lei
571
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |