Deshidrator de fructe Ardesto FDB-5320, Alb
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ardesto |
| Model | FDB-5320 |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Deshidrator de fructe |
| Consum energie | 245 W |
| Numar tavi | 5 |
| Material carcasă | Plastic |
Caracteristici
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Tip control | Mecanic |
| Protecție împotriva supraîncălzirii | Da |
| Reglare temperatură | 8 moduri |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 26 cm |
| Lăţime | 33 cm |
| Adâncime | 33 cm |
| Greutatea | 2.43 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
699
lei
40
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |