Prăjitor de pâine Delonghi CTOC 2103 R, 900 W, Tokyo Red
cod produs
850545
Putere
900 W
Numarul de compartimente
2 buc.
Palet detașabil
Da
Reglarea nivelului de rumenire
Da
Funcția de dezghețare
Da
Funcția de încălzire
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Delonghi |
| Model | CTOC 2103 R |
| Nuanță culoare | Tokyo Red |
| Tip | Toaster |
| Putere | 900 W |
| Numarul de compartimente | 2 buc. |
| Materialul carcasei | Metal |
| Palet detașabil | Da |
| Corp termo-izolat | Da |
Functii
| Indicaţie | Analogic |
| Buton anulare | Da |
| Reglarea nivelului de rumenire | Da |
| Prăjire unilaterală | Da |
| Tip control | Electronic mecanic |
| Funcția de dezghețare | Da |
| Funcția de încălzire | Da |
Parametrii fizici
| Lăţime | 32 cm |
| Înălţime | 20.5 cm |
| Adâncime | 18.5 cm |
| Greutate | 2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 999
lei
114
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |