Prăjitor de pâine Gorenje T850DPB, 850 W, Negru
cod produs
850533
Putere
850 W
Numarul de compartimente
2 buc.
Palet detașabil
Нет
Numărul de moduri de rumenire
7
Funcția de dezghețare
Da
Funcția de încălzire
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | T850DPB |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Toaster |
| Putere | 850 W |
| Numarul de compartimente | 2 buc. |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Palet detașabil | Нет |
Functii
| Deconectare automată | Da |
| Indicaţie | Da |
| Numărul de moduri de rumenire | 7 |
| Tip control | Mecanic |
| Funcția de dezghețare | Da |
| Funcția de încălzire | Da |
Parametrii fizici
| Lăţime | 20.4 cm |
| Înălţime | 24 cm |
| Adâncime | 17.4 cm |
| Greutate | 1.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
649
lei
37
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |