Aparat de gătit multifuncțional Tefal CY754130, 1090 W, Alb
cod produs
850515
Tip
Aparat de gătit multifuncțional
Consum energie
1090 W
Volum bol
5 l
Placare bol
Antiaderent
Număr Programe Automate
10 buc.
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | CY754130 |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Consum energie | 1090 W |
| Volum bol | 5 l |
| Placare bol | Antiaderent |
| Materialul carcasei | Plastic |
Control și Indicație
| Afișaj | Da |
| Tip control | Electronice |
| Timer pornire/oprire | Da |
| Start întarziat | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 10 buc. |
| Gătire pe aburi | Da |
| Iaurt | Da |
| Programe de dătit | Coacerea, Iaurtul, Terciul, Gătitul Lent, Aburul, Tocanele, Supele |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 31 cm |
| Adâncime | 28.7 cm |
| Înălţime | 33.6 cm |
| Greutate | 4.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 599
lei
149
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |