Fierbător electric Polaris PWK 1803C, 1.8 l, Negru
cod produs
850461
Volum
1.8 l
Putere
2200 W
Numar regime de temperatura
1
Filtru anticalcar
Da, Detașabil
Iluminare
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Polaris |
| Model | PWK 1803C |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Fierbător electric |
| Volum | 1.8 l |
| Putere | 2200 W |
| Element de încalzire | Disc (Element de încălzire ascuns) |
Control și Indicație
| Indicator nivel apa | Da |
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Timer pornire/oprire | Da |
| Numar regime de temperatura | 1 |
Design
| Filtru anticalcar | Da, Detașabil |
| Material bol | Plastic |
| Carcasă | Plastic |
| Iluminare | Da |
| Stand | Cu posibilitate de rotație |
Funcții
| Protecţie împotriva funcţionării fără apă | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 26.5 cm |
| Lăţime | 22 cm |
| Adâncime | 15.5 cm |
| Greutate | 0.86 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
549
lei
31
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |