Fierbător electric Redmond RK-M387W, 1.7 l, Alb
cod produs
850449
Volum
1.7 l
Putere
2150 W
Numar regime de temperatura
1
Filtru anticalcar
Da, Detașabil
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Redmond |
| Model | RK-M387W |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Fierbător electric |
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2150 W |
| Element de încalzire | Disc (Element de încălzire ascuns) |
Control și Indicație
| Indicator nivel apa | Da |
| Indicaţie | Da |
| Numar regime de temperatura | 1 |
Design
| Filtru anticalcar | Da, Detașabil |
| Carcasă | Oțel inoxidabil |
| Stand | Cu posibilitate de rotație |
| Длина шнура | 0.7 m |
Funcții
| Protecţie împotriva funcţionării fără apă | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 21 cm |
| Lăţime | 22.5 cm |
| Adâncime | 15.5 cm |
| Greutate | 0.95 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |