Fierbător electric Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro, 1.7 l, Alb
код товара
850446
Volum
1.7 l
Putere
1800 W
Control de pe smartphone
Da
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Xiaomi |
| Model | Mi Smart Kettle 2 Pro |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Fierbător electric |
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 1800 W |
| Element de încalzire | Disc (Element de încălzire ascuns) |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
Design
| Stand | Da |
| Pereti dubli | Da |
Funcții
| Control de pe smartphone | Da |
| Protecţie împotriva funcţionării fără apă | Da |
| Întreținerea temperaturii | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 27.3 cm |
| Lăţime | 24.2 cm |
| Adâncime | 15.5 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
999
лей
57
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |