Fierbător electric Delonghi KBOC 2001 W, 1.7 l, Sidney White
cod produs
850433
Volum
1.7 l
Putere
2000 W
Filtru anticalcar
Da, Detașabil
Iluminare
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Delonghi |
| Model | KBOC 2001 W |
| Nuanță culoare | Sidney White |
| Tip | Fierbător electric |
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2000 W |
| Element de încalzire | Disc (Element de încălzire ascuns) |
Control și Indicație
| Indicator nivel apa | Da |
| Indicaţie | Bec-indicator |
Design
| Filtru anticalcar | Da, Detașabil |
| Carcasă | Oțel inoxidabil |
| Iluminare | Da |
| Stand | Cu posibilitate de rotație |
Funcții
| Protecţie împotriva funcţionării fără apă | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 27 cm |
| Lăţime | 18.3 cm |
| Adâncime | 23 cm |
| Greutate | 1.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 499
lei
143
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |