Fierbător electric Tefal KO261130, 1 l, Alb
код товара
850385
Volum
1 l
Putere
1800 W
Filtru anticalcar
Da, Detașabil
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | KO261130 |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Fierbător electric |
| Volum | 1 l |
| Putere | 1800 W |
| Element de încalzire | Disc (Element de încălzire ascuns) |
Control și Indicație
| Indicator nivel apa | Nu |
| Indicaţie | Bec-indicator |
Design
| Filtru anticalcar | Da, Detașabil |
| Carcasă | Plastic |
| Stand | Cu posibilitate de rotație |
| Длина шнура | 1 m |
Funcții
| Protecţie împotriva funcţionării fără apă | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 22.1 cm |
| Lăţime | 19.1 cm |
| Adâncime | 21.8 cm |
| Greutate | 1.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
889
лей
51
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |