Frigider Samsung BRB80F30ADF0EO, Alb
cod produs
850102
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
298 l
Capacitate congelare
6 kg/zi
Autonomie fara curent
6 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | BRB80F30ADF0EO |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Clasa energetica | D |
| Clasa de eficiență energetică | D |
Design
| Volum total | 298 l |
| Volumul util al congelatorului | 74 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 224 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 4 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 7 |
| Raft pentru sticle | Da |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Capacitate congelare | 6 kg/zi |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 35 dB |
| Autonomie fara curent | 6 ore |
| Consum anual energie | 183 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronic mecanic |
| Indicaţie | Afișaj LED |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 193.5 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 78 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
21 489
lei
1 227
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |