Tabletă Samsung Galaxy Tab A11+, Wi-Fi, 6GB/128Gb, Gri
cod produs
849991
Diagonala ecranului
11 "
Tehnologia display-ului
TFT
Memoria RAM
6GB
Memorie internă, Gb
128
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Samsung |
| Model | Galaxy Tab A11+ |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Gri |
| Versiune SO | Android 16, One UI 8 |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 11 " |
| Rezolutia ecranului | 1200x1920 pix. |
| Tehnologia display-ului | TFT |
| Aspect imagine | 16:10 |
Memorie
| Memoria RAM | 6GB |
| Memorie internă, Gb | 128 |
| Slot Card de Memorie | microSDXC, Dedicated Slot |
Conectivitate Rețea
| Rețea locală | Wi-Fi |
| USB | 1x USB 2.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.3 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 |
| Cameră frontală | 5 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Capacitatea acumulatorului | 7040 mA⋅h |
| Tehnologie FastCharging | 25 W |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru,Ggiroscop, Proximitate, Busolă |
| Difuzor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 480 g |
| Lungime | 257.1 mm |
| Lățime | 168.7 mm |
| Înălțime | 6.9 mm |
Accesorii incluse
| Cablu de încărcare/transfer de date | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 699
lei
269
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |