Tabletă Xiaomi Redmi Pad 2, Wi-Fi, 8GB/256Gb, Gri
cod produs
849980
Diagonala ecranului
11 "
Tehnologia display-ului
IPS LCD
Memoria RAM
8GB
Memorie internă, Gb
256
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tip | Tabletă |
| Producător | Xiaomi |
| Model | Redmi Pad 2 |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Gri |
| Versiune SO | Android 15 |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 11 " |
| Rezolutia ecranului | 2500 x 1600 pix. |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
Sistem
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | Mediatek Helio G100 Ultra |
| GPU | Mali-G57 MС2 |
Memorie
| Memoria RAM | 8GB |
| Memorie internă, Gb | 256 |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
Conectivitate Rețea
| Rețea locală | Wi-Fi |
| USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.3 |
Camera
| Max. Rezoluția camerei | 8 |
| Modulele camerei | 8 MP MP |
| Cameră frontală | 5 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Capacitatea acumulatorului | 9000 mA⋅h |
| Tehnologie FastCharging | 18W |
Caracteristici
| Senzori | Accelerometru |
| Difuzor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 465 g |
| Lungime | 250.4 mm |
| Lățime | 159.5 mm |
| Înălțime | 7.9 mm |
Accesorii incluse
| Cablu de încărcare/transfer de date | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 599
lei
263
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |