Mașină de spălat cu uscător LG F4DR510S0W, 10 kg, Alb
cod produs
849949
Greutatea spalare
10 kg
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Greutate uscare
6 kg
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | LG |
| Model | F4DR510S0W |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa energetică | D |
| Tip instalare | Indepenta |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 10 kg |
| Tehnologie Inverter | Conducere directă |
| Conducere directă | Da |
| Clasa de spălare | A |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | A |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Spalare fara stoarcere | Da |
| Nivel de zgomot maxim | 71 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 6 kg |
| Sistem de uscare | Da |
| Clasa de uscare | D |
Programe
| Numar de programe | 12 |
| Spalare rapida | 14 minute |
| Regime de temperatura | 20, 30, 40, 60, 95 °C °C |
Caracteristici
| Curățare cu abur | Da |
| Autocurățare | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 56.5 cm |
| Greutate | 70 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
14 299
lei
819
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |