Plită cu inducție Gorenje GI3201SYBSC, Negru
cod produs
849679
Tip plită
Plită cu inducție
Materialul suprafeței de lucru
Vitroceramică
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | GI3201SYBSC |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip plită | Plită cu inducție |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Numărul total zone de gătire / zone încălzire | 2 |
| Materialul suprafeței de lucru | Vitroceramică |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED Digital |
| Tip control | Senzor |
Putere
| Consum de energie | 3.6 kWh |
Caracteristici
| Particularități | Combinarea arzătoarelor |
Siguranță
| Indicator de căldură reziduală | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălţime | 5.4 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Lățimea nișei | 28.3 cm |
| Adâncimea nișei | 49 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 999
lei
229
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |