Frigider Whirlpool WH SP70 T121, Alb
cod produs
849652
Sistem dezghetare congelator
Automată
Sistem dezghetare frigider
Automată
Volum total
394 l
Capacitate congelare
10 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WH SP70 T121 |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Camere | Frigider, Congelator |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | Automată |
| Sistem dezghetare frigider | Automată |
| Tehnologii | 6th Sense |
| Clasa de eficiență energetică | E |
Design
| Volum total | 394 l |
| Volumul util al congelatorului | 99 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 295 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Da |
| Numărul rafturi | 5 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 6 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 10 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
| Super răcire | Da |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 32 dB |
| Consum anual energie | 257 kWh |
Control și Indicație
| Amplasare panou de control | În interior |
| Переключатели управления | Electronică |
| Indicaţie | Da |
| Semnal sonor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 193.5 cm |
| Lățime | 69 cm |
| Adâncime | 55.1 cm |
| Greutate | 85 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
21 999
lei
1 256
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |