Tocător Ardesto CHK-4001W, Alb (400 W)
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ardesto |
| Model | CHK-4001W |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip blender | Tocător |
| Putere | 400 W |
Design
| Material carcasă | Plastic |
| Material bol | Sticlă |
| Capacitate bol(l) | 1 |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
Control și Indicație
| Tip control | Mecanic |
| Trepte de viteze | 1 |
Funcții
| Tocator | Da |
| Functie zdrobire gheață | Da |
| Set | Storcător de citrice, Răzătoare/tocător |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 23.5 cm |
| Lăţime | 16 cm |
| Adâncime | 18.5 cm |
| Greutate | 1.6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
499
lei
29
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |