Cuptor cu microunde Hisense BIM325G62BG2, 25 l, Negru
cod produs
849609
Volumul camerei
25 l
Moduri de funcționare
Grătar,
Dezghețare,
Grătar,
Dezghețare
Consum energie
900 W
Acoperire pereți interior
Oțel inoxidabil
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Hisense |
| Model | BIM325G62BG2 |
| Culoare carcasă | Oțel inoxidabil |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Volumul camerei | 25 l |
| Moduri de funcționare | Grătar, Dezghețare, Grătar, Dezghețare |
| Tip grill | Cuarț |
Putere
| Consum energie | 900 W |
| Putere grill | 1000 W |
| Număr niveluri de putere | 5 |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Electronic, tactie |
| Ceas | Da |
| Semnal sonor la oprire | Da |
Funcții
| Numărul de moduri de gătit | 15 |
Design
| Tipul usei | Cu balamale |
| Iluminare camera | Da |
| Acoperire pereți interior | Oțel inoxidabil |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 315 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.88 cm |
| Adâncime | 40.1 cm |
| Greutate | 19 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 499
lei
314
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |