Mașină de spălat vase Hotpoint-Ariston H7F HS41 X, Gri
cod produs
849387
Tip instalare
îndependentă
Format
Dimensiune completă
Încărcare maximă
15 seturi
Sistem de uscare
Convecție (Turbouscare)
Consumul de apă pe ciclu
9.5 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Hotpoint-Ariston |
| Model | H7F HS41 X |
| Culoare | Gri |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | îndependentă |
| Format | Dimensiune completă |
| Încărcare maximă | 15 seturi |
| Sistem de uscare | Convecție (Turbouscare) |
| Tehnologie Inverter | Da |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | C |
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 9.5 l |
| Nivel de zgomot maxim | 41 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 8 |
| Protecție împotriva scurgerilor | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Tactile |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Blocare pentru copii | Da |
| Start întârziat | Da |
| Indicații | Existența sării, Existența ajutorului de clătire |
| Semnal sonor | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 59 cm |
| Lățimea nișei | 59 cm |
| Adâncimea nișei | 59 cm |
| Greutate | 50 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
11 499
lei
660
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |