Mașină de spălat cu uscător AEG LWR75965O, 9 kg, Alb
cod produs
847676
Greutatea spalare
9 kg
Turaţie stoarcere
1600 rpm
Greutate uscare
6 kg
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | AEG |
| Model | LWR75965O |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa de eficiență energetică | A |
| Clasa energetică | A |
| Tip instalare | Indepenta |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 9 kg |
| Tehnologie Inverter | Inverter MagnetPermanent |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED Digital |
| Tip control | Senzor, Rotative |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1600 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 76 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 6 kg |
| Sistem de uscare | Condensare |
Programe
| Spalare rapida | 20 minute |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84.7 cm |
| Lățime | 59.7 cm |
| Adîncime | 63.1 cm |
| Greutate | 79.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
23 999
lei
1 375
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |