Mașină de spălat cu uscător LG W4X1085NWK, 8 kg, Alb
cod produs
847675
Greutatea spalare
8 kg
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Greutate uscare
5 kg
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | LG |
| Model | W4X1085NWK |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa energetică | E |
| Tip instalare | Indepenta |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 8 kg |
| Tehnologie Inverter | Conducere directă |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
| Telecomandă | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Spalare fara stoarcere | Da |
| Nivel de zgomot maxim | 75 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 5 kg |
Programe
| Numar de programe | 10 |
| Spalare rapida | 30 minute |
| Programe automate | Bumbac, eco, mixt, îngrijire ușoară, manual/lână, doar uscare |
| Regime de temperatura | Rece/20/30/40/60/95 °C |
Caracteristici
| Curățare cu abur | Da |
| Start întârziat | Da |
| Autocurățare | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 55 cm |
| Greutate | 63 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
12 999
lei
745
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |