Mașină de spălat cu uscător Samsung WD11DB7B85GWUA, 11 kg, Alb
код товара
847673
Greutatea spalare
11 kg
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Greutate uscare
6 kg
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | WD11DB7B85GWUA |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat cu uscător |
| Clasa energetică | D |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 11 kg |
| Tehnologie Inverter | Digital Inverter Technology |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
| Telecomandă | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 72 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 6 kg |
Programe
| Numar de programe | 25 |
| Spalare rapida | 15 minute |
| Programe automate | Dozare automată |
Caracteristici
| Curățare cu abur | Da |
| Start întârziat | Da |
| Autocurățare | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 60 cm |
| Greutate | 77 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
15 839
лей
907
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |