Uscător de rufe Candy H8A2TRE-S, 8 kg, Alb
cod produs
847660
Greutate uscare
8 kg
Sistem de uscare
Condensare cu pompă de căldură
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Candy |
| Model | H8A2TRE-S |
| Culoare | Alb |
| Culoare ușă | Gri |
| Tip mașina | Uscător de rufe |
| Clasa de eficiență energetică | A++ |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
Uscare
| Greutate uscare | 8 kg |
| Sistem de uscare | Condensare cu pompă de căldură |
| Calcarea usoara | Da |
Programe
| Numar de programe | 14 |
Caracteristici
| Start întârziat | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 59.6 cm |
| Adîncime | 61.1 cm |
| Greutate | 38.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
10 999
lei
631
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |