Uscător de rufe Samsung DV90CGC2A0ABUA, 9 kg, Negru
cod produs
847651
Greutate uscare
9 kg
Sistem de uscare
Condensare cu pompă de căldură
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | DV90CGC2A0ABUA |
| Culoare | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Uscător de rufe |
| Clasa de eficiență energetică | A+++ |
| Tip instalare | Indepenta |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
Uscare
| Greutate uscare | 9 kg |
| Sistem de uscare | Condensare cu pompă de căldură |
| Calcarea usoara | Da |
| Nivel de zgomot maxim de uscare | 63 dB |
Programe
| Numar de programe | 14 |
| Programe automate | Mix, delicat, lână, prosoape, lenjerie de pat, sintetice, bumbac |
Caracteristici
| Start întârziat | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 60 cm |
| Greutate | 48 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
12 379
lei
711
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |