Uscător de rufe Samsung DV90DG52A0ABLE, 9 kg, Negru
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | DV90DG52A0ABLE |
| Culoare | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Uscător de rufe |
| Clasa de eficiență energetică | A+++ |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Butoane, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
Uscare
| Greutate uscare | 9 kg |
| Nivel de zgomot maxim de uscare | 65 dB |
Programe
| Numar de programe | 15 |
Caracteristici
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 60 cm |
| Greutate | 48 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
12 399
lei
12 379
lei
712
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |