Uscător de rufe Whirlpool WPS C7X WBS EE X, 7 kg, Alb
cod produs
847636
Greutate uscare
7 kg
Sistem de uscare
Condensare cu pompă de căldură
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WPS C7X WBS EE X |
| Culoare | Alb |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Uscător de rufe |
| Clasa energetică | C |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
Uscare
| Greutate uscare | 7 kg |
| Sistem de uscare | Condensare cu pompă de căldură |
| Nivel de zgomot maxim de uscare | 64 dB |
| Consum energie | 800 W |
Programe
| Numar de programe | 15 |
| Programe automate | Bumbac, sintetice, delicate, țesături mixte, uscare rapidă, îmbrăcăminte sport |
Caracteristici
| Start întârziat | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84.6 cm |
| Lățime | 59.7 cm |
| Adîncime | 54.5 cm |
| Greutate | 42.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
11 999
lei
689
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |