Uscător de rufe Samsung DV90DG6845LKU4, 9 kg, Alb
cod produs
847629
Greutate uscare
9 kg
Sistem de uscare
Condensare cu pompă de căldură
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | DV90DG6845LKU4 |
| Culoare | Alb |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Uscător de rufe |
| Clasa energetică | A |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
Uscare
| Greutate uscare | 9 kg |
| Sistem de uscare | Condensare cu pompă de căldură |
| Nivel de zgomot maxim de uscare | 64 dB |
Programe
| Numar de programe | 18 |
| Programe automate | Eco-bumbac, sintetice, rapid, cămăși, prosoape, lână |
Caracteristici
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 60 cm |
| Greutate | 50 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
14 359
lei
824
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |