Mașină de spălat Samsung WW60A3120BE/LE, 6 kg, Alb
cod produs
847570
Greutatea spalare
6 kg
Consumul de apă pe ciclu
43 l
Turaţie stoarcere
1200 rpm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | WW60A3120BE/LE |
| Culoare | Alb |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat |
| Tip instalare | Indepenta |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 6 kg |
| Clasa energetică | C |
| Tehnologie Inverter | Digital Inverter Technology |
| Consumul de apă pe ciclu | 43 l |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Semnal sonor | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | C |
| Turaţie stoarcere | 1200 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 74 dB |
Programe
| Numar de programe | 12 |
| Spalare rapida | 15 minute |
| Programe automate | Mixt, spalare rapida, exterior, lana/delicate, culori, eco, bumbac, sintetice |
Caracteristici
| Curățare cu abur | Da |
| Start întârziat | Da |
| Autocurățare | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adîncime | 40 cm |
| Greutate | 55 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 939
lei
343
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |