Mașină de spălat Sharp ESNFA714BWBEE, 7 kg, Alb
cod produs
847556
Greutatea spalare
7 kg
Consumul de apă pe ciclu
45 l
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Sharp |
| Model | ESNFA714BWBEE |
| Culoare | Alb |
| Culoare ușă | Alb |
| Tip mașina | Mașină de spălat |
| Tip instalare | Independentă |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 7 kg |
| Clasa energetică | B |
| Tehnologie Inverter | Advanced Inverter |
| Clasa de spălare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 45 l |
Control și Indicație
| Indicaţie | Ecran LCD Digital |
| Tip control | Electronice |
| Semnal sonor | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Spalare fara stoarcere | Da |
| Nivel de zgomot maxim | 76 dB |
Programe
| Numar de programe | 15 |
| Spalare rapida | 15 minute |
Caracteristici
| Start întârziat | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84.5 cm |
| Lățime | 59.7 cm |
| Adîncime | 52.7 cm |
| Greutate | 64 kg |
| Diametrul trapei | 30 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 999
lei
347
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |