Cuptor cu microunde Gorenje MO17E1BH, 17 l, Negru
cod produs
847378
Volumul camerei
17 l
Consum energie
700 W
Tip control
Mecanic
Acoperire pereți interior
Smalț ușor de curățat
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | MO17E1BH |
| Culoare | Negru |
| Culoare carcasă | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Indepenta |
| Volumul camerei | 17 l |
Putere
| Consum energie | 700 W |
| Putere microunde | 700 W |
| Număr niveluri de putere | 5 |
Control și Indicație
| Tip control | Mecanic |
| Ceas | Timer mecanic cu oprire |
| Semnal sonor la oprire | Da |
Funcții
| Moduri de funcționare | Microunde |
Design
| Tipul usei | Cu balamale |
| Acoperire pereți interior | Smalț ușor de curățat |
| Acoperire antibacteriană | Da |
| Deschidere uşă | Mâner |
| Diametru platou | 255 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 45.5 cm |
| Înălţimea | 26.1 cm |
| Adâncime | 35.3 cm |
| Greutate | 10.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 499
lei
86
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |