Cuptor cu microunde Gorenje BM201AG1BG, 20 l, Negru
cod produs
847371
Volumul camerei
20 l
Moduri de funcționare
Microunde,
Grill
Consum energie
1250 W
Acoperire pereți interior
Oțel inoxidabil
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | BM201AG1BG |
| Culoare carcasă | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Volumul camerei | 20 l |
| Moduri de funcționare | Microunde, Grill |
Putere
| Consum energie | 1250 W |
| Putere microunde | 800 W |
| Putere grill | 1000 W |
| Număr niveluri de putere | 5 |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Ceas | Da |
Funcții
| Numărul de moduri de gătit | 15 |
Design
| Afișaj | Da |
| Tipul usei | Cu balamale |
| Iluminare camera | Da |
| Acoperire pereți interior | Oțel inoxidabil |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 245 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.8 cm |
| Adâncime | 32.4 cm |
| Greutate | 16 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 499
lei
257
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |