Cuptor cu microunde Electrolux LMS2203EMK, 20 l, Negru
cod produs
847369
Volumul camerei
20 l
Moduri de funcționare
Microunde,
Dezghetare
Consum energie
1200 W
Acoperire pereți interior
Oțel inoxidabil
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Electrolux |
| Model | LMS2203EMK |
| Culoare carcasă | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Volumul camerei | 20 l |
| Moduri de funcționare | Microunde, Dezghetare |
Putere
| Consum energie | 1200 W |
| Putere microunde | 700 W |
| Număr niveluri de putere | 5 |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Butoane, Rotative |
| Ceas | Da |
| Semnal sonor la oprire | Da |
Funcții
| Numărul de moduri de gătit | 8 |
Design
| Afișaj | Da |
| Tipul usei | Cu balamale |
| Acoperire pereți interior | Oțel inoxidabil |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 245 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.8 cm |
| Adâncime | 34.7 cm |
| Greutate | 12.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 499
lei
428
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |