Cuptor cu microunde Samsung MS20A3010AH/OL, 20 l, Negru
cod produs
847367
Volumul camerei
20 l
Consum energie
1050 W
Tip control
Mecanice rotative
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | MS20A3010AH/OL |
| Culoare | Negru |
| Culoare carcasă | Alb |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Independentă |
| Volumul camerei | 20 l |
Putere
| Consum energie | 1050 W |
| Putere microunde | 700 W |
| Număr niveluri de putere | 5 |
Control și Indicație
| Tip control | Mecanice rotative |
| Ceas | Timer mecanic cu oprire |
Funcții
| Moduri de funcționare | Microunde, Dezghetare |
Design
| Iluminare camera | Da |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 255 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 25.9 cm |
| Adâncime | 33.75 cm |
| Greutate | 10.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 599
lei
1 579
lei
91
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |