Cuptor cu microunde Whirlpool MBNA920X, 22 l, Negru
cod produs
847354
Volumul camerei
22 l
Moduri de funcționare
Grătar,
Dezghețare
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | MBNA920X |
| Culoare carcasă | Oțel inoxidabil |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Volumul camerei | 22 l |
| Moduri de funcționare | Grătar, Dezghețare |
| Tip grill | Cuarț |
Putere
| Putere microunde | 750 W |
| Putere grill | 700 W |
| Număr niveluri de putere | 4 |
Control și Indicație
| Ceas | Da |
Design
| Afișaj | Da |
| Tipul usei | Cu balamale |
| Iluminare camera | Da |
| Diametru platou | 250 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.2 cm |
| Adâncime | 32 cm |
| Greutate | 20 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 499
lei
314
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |