Cuptor cu microunde Samsung MG22M8254AK/E2, 22 l, Negru
cod produs
847341
Volumul camerei
22 l
Moduri de funcționare
Microunde,
Grill,
Dezghetare
Consum energie
1300 W
Suport pentru temperaturi
Da
Acoperire pereți interior
Ceramică
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | MG22M8254AK/E2 |
| Culoare carcasă | Negru |
| Culoare ușă | Negru |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Volumul camerei | 22 l |
| Moduri de funcționare | Microunde, Grill, Dezghetare |
Putere
| Consum energie | 1300 W |
| Putere microunde | 850 W |
| Putere grill | 1100 W |
| Număr niveluri de putere | 6 |
Control și Indicație
| Blocare pentru copii | Da |
| Tip control | Tactile |
| Ceas | Da |
| Semnal sonor la oprire | Da |
Funcții
| Numărul de moduri de gătit | 8 |
| Suport pentru temperaturi | Da |
Design
| Afișaj | Da |
| Tipul usei | Cu balamale |
| Iluminare camera | Da |
| Acoperire pereți interior | Ceramică |
| Deschidere uşă | Buton |
| Diametru platou | 255 mm |
Parametrii fizici
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 32 cm |
| Adâncime | 38 cm |
| Greutate | 15.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 839
lei
276
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |