Congelator Gorenje FH14EAW Alb
cod produs
846669
Sistem dezghețare congelator
Manual
Capacitate congelare
7 kg/zi
Pastrarea autonomă a frigului
16 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | FH14EAW |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Ladă Frigorifică |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Sistem dezghețare congelator | Manual |
Design
| Volumul total util | 142 L |
| Numărul de camere | 1 |
| Amplasare balamale | Deasupra |
| Iluminare | LED |
| Mânere | Externe |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Amplasare panou de control | Afară |
| Переключатели управления | Electronică |
Congelator
| Capacitate congelare | 7 kg/zi |
| Supercongelare | Da |
Performanță și energie
| Pastrarea autonomă a frigului | 16 ore |
| Consum anual energie | 183 kWh |
| Nivel de zgomot maxim | 40 дБ |
Dimensiuni
| Înălțime | 85.4 cm |
| Lățime | 62.5 cm |
| Adâncime | 55.9 cm |
| Greutate | 27 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 199
lei
297
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |