Congelator Gorenje FNI518EA1 Alb
код товара
846667
Sistem dezghețare congelator
No Frost
Capacitate congelare
12 kg/zi
Pastrarea autonomă a frigului
8 ore
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | FNI518EA1 |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Congelator |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Sistem dezghețare congelator | No Frost |
Design
| Volumul total util | 212 L |
| Numărul de camere | 1 |
| Amplasare balamale | Reversibile |
| Iluminare | LED |
| Mânere | Încorporabile |
Control și Indicație
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Amplasare panou de control | În interior |
| Переключатели управления | Electronică |
| Semnal sonor | Da |
Congelator
| Capacitate congelare | 12 kg/zi |
| Număr compartimente în congelator | 8 |
| Supercongelare | Da |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Da |
| Pastrarea autonomă a frigului | 8 ore |
| Consum anual energie | 237 kWh |
| Nivel de zgomot maxim | 38 дБ |
Dimensiuni
| Înălțime | 177.2 cm |
| Lățime | 55.5 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 61.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
15 999
лей
915
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |