Congelator Gorenje F39EPW4 Alb (61 l)
cod produs
846654
Volumul util al congelatorului
61 l
Capacitate congelare
3 kg/zi
Pastrarea autonomă a frigului
8 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | F39EPW4 |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Congelator |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
Design
| Volumul util al congelatorului | 61 l |
| Numărul de camere | 1 |
| Mânere | Încorporabile |
Control și Indicație
| Переключатели управления | Mecanic |
Congelator
| Capacitate congelare | 3 kg/zi |
| Număr compartimente în congelator | 3 |
Performanță și energie
| Pastrarea autonomă a frigului | 8 ore |
| Consum anual energie | 156 kWh |
| Nivel de zgomot maxim | 38 дБ |
Dimensiuni
| Înălțime | 84.2 cm |
| Lățime | 47.5 cm |
| Adâncime | 44.8 cm |
| Greutate | 22 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 599
lei
205
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |